Pokerstars

Pokerstars

PokerStars on maailma suurim online-pokkeri teenust pakkuv ettevõtte. Nende pakutav tarkvara võimaldab põhimõtteliselt kõiki pokkeri liike mängida, olenemata sinu asukohast või kellaajast. PokerStars-is toimuvad samuti maailma suurimad online pokkeri turniirid koos erinevate tasuta turniiridega, mille auhinnaks on reaalne raha. Samuti võimaldatakse “mänguraha” peale mängimist. Mis pakuvad ka ilma rahata mängivale pokkerihuviliseme mitmeid tasuta mängu võimalusi teiste reaalsete inimeste vastu üle kogu maailma.

Esimese sammu astumine online-pokkeris võib olla raske, eriti siis kui sa ei ole ennem mänginud. Sa ei taha kindlasti alustada kohe päris rahaga mängimist, seega oma oskuste testimiseks ja mängu õppimiseks on suurepärane moodus kasutada PokerStarsi videotuuri ja kasutada tasuta žetoonidega mängimise võimalust. Juhul kui kaotad kõik tasuta mängužetoonid, siis on alati võimalus need lihtsalt taastada esialgsel kujul. Tasuta mängude puhul kasutatakse täpselt sama laudade ülesehitust ja välimust, mis päris rahaga mängides.

Tasuta turniiride hulgas on ka turniire ainult eestlastele ja suuremate auhindadega pikaajalisemaid turniirisarjasid. Kõik PokerStarsi kulul. Täpsemate küsimuste puhul pakub PokerStars ka eesti keelset klienditeeindust e-mailil: support@pokerstars.ee. PokerStars klienditoe meeskond on ka tuntud oma suurepärase klienditeeninduse poolest. PokerStarsi mängukeskonda on võimalik installida ja samuti kasutada ka eesti keeles. Täpsema paigaldamise kohta leiab ka PokerStarsi kodulehelt virtuaalse tuuri. Tarkvara on saadaval kõikide opratsioonisüsteemide jaoks ja on mugavalt mängitav ka mobiili peal. Olles üks maailma kõige auhinnatumaid online-pokkeri keskkondasid. Mängijate andmed on turvaliselt kaitstud ja neid ei avalikustata.

 

Kodulehele saad siit!