TonyBet – online mängud

TonyBet – online mängud

2013 aasta lõpus lasi maailma kuulus Leedu online pokkeri ettevõte TonyBet välja eesti keelse tarkvara oma kodulehele. Nende pakutavate teenuste seas on pokker, kasiino ja spordiennustus. TonyBeti brändi taga on Leedu suurettevõtja ja pokkeri professionaal Antanas Guoga ehk Tony G. Mitmeid Eesti spordimeeskondasid toetav TonyBet paneb rõhku lisaks mängukogemusele ka klientide turvalisusele ja ausa mängu propageerimisele. Pakkudes samuti tasuta mängimise võimalust.

Tonybet omab Eesti Maksu- ja Tolliameti poolt tegutsemiseks väljastatavat litsentsi juba 2012 aasta algusest ja omab eesti keelset klienditeenindust. TonyBet võttis ka Eestis esimesena kasutusele turvalise ID-kaardi põhise kasutajate registreerimise süsteemi. Vähendades turvariske, mis välistavad võimaliku sisselogimise kolmandatel isikutel sinu andmeid kasutades. Lisaks töötab lehekülg turvaliste SSL sertifikaatidega, et informatsiooni vahetus oleks turvaline ja krüpteeritud. Nende spordiennustus keskkond võimaldab panustada kõikidele maailma tähtsamatele spordisündmustele ja lisaks boonusena mitmetele poliitilistele ja meelelahutuslikele sündmustele.

Tonybeti eesti keelse keskkonna vaade:

pokker

TonyBet avas ka 2013 aasta lõpus uue online-kasiino, milles on rohkem kui 300 erinevat mängu. Uues keskkonnas on palju rõhku pandud kasutajamugevuse tõstmisega ja seega on mängude leidmiseks navigeerimine kerge ja lihtne. Lisaks pakub alates 2013 aasta lõpust esimesena internetis Hiina pokkeri mängimise võimaluse. Antanas „Tony G“ Guoga kinnitusel on tegemist unikaalse, põneva ning selgelt eristuva tootega, mille tempokas mänguformaat pärineb eelmise kümnendi keskpaigast. Pokker ja kasiino ei ole ainsad valdkonnad, milles TonyBet pakub laialdast valikut spordiennustus valdkonnas. TonyBet pakub võimalust ka panustada elektroonilisele spordile nagu näiteks Starcraft 2, Dota 2 ja Eestis populaarsele League of Legends.

 

KODULEHEKÜLJELE SAAD SIIT!